Dolina Noteci Premium Pies Pure Dzik puszka 400g

( 0 )
20365
Dolina Noteci Premium Pure - karma dla psów dorosłych Marka Dolina Noteci PREMIUM skierowana jest do właścicieli psów, którzy dbają o zbilansowaną i pełnowartościową dietę swoich pupili, a co za...
13,37 zł
Brutto

86 produktów

Dolina Noteci Premium Pure - karma dla psów dorosłych


Marka Dolina Noteci PREMIUM skierowana jest do właścicieli psów, którzy dbają o zbilansowaną i pełnowartościową dietę swoich pupili, a co za tym idzie, poszukują karm charakteryzujących się najwyższą jakością.

Nasz produkt składa się wyłącznie z przechodzących wieloetapowy proces selekcji starannie dobranych składników. Dolina Noteci PREMIUM jest marką dostępną wyłącznie w najlepszych sklepach zoologicznych, dlatego też mamy nadzieję, iż w pełny zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających klientów oraz ich pupili.


Karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów wszystkich ras. Karma bogata w dziczyznę.


Cechą wyróżniającą wszystkie karmy serii Dolina Noteci PURE jest wykorzystanie jednego źródła białka.

Skład pełnoporcjowej mokrej karmy Dolina Noteci Premium Pure dzik dla dorosłych psów wszystkich ras, oparty został na jednym źródle białka zwierzęcego. Dzięki temu spełnia ona wymagania dietetyczne zalecane podczas wykrycia alergii pokarmowej lub nietolerancji któregoś gatunku mięsa użytego do produkcji.

Mięso i produkty pochodzące z dzika są szczególnie cenne pod względem zawartości metioniny i tryptofanu - aminokwasów deficytowych w innych surowcach, jednak istotnych dla funkcjonowania organizmu psa na etapie dorosłości i starzenia się. Oprócz tego dostarczają tłuszczu, a wraz z nim kwasów tłuszczowych z grupy n-3, wspomagających metabolizm.

Systematycznie stosowana w codziennym żywieniu psa mokra karma Dolina Noteci Premium Pure dzik, jeśli nie okaże się alergenem u psa, gwarantuje utrzymanie prawidłowych funkcji skóry i wyglądu sierści.Skład:

dzik 65% (mięso 20%, wątroba, płuca, serca), rosół z dzika, substancje mineralne.Dodatki: dodatki dietetyczne/kg:

Witamina D3 – 450 IU, Witamina E – 40 mg, Cynk (tlenek cynku) – 30 mg, Mangan (tlenek manganu (II)) – 2 mg, Miedź (siarczan miedzi, pięciowodny) – 0,4 mg, Jod (powlekany, granulowany jodan wapnia, bezwodny) – 0,3 mg.Składniki analityczne:

białko 10%
oleje i tłuszcze surowe 7%
popiół surowy 2,5%
włókno surowe 0,5%
wilgotność 79%
wapń 0,3%
fosfor 0,25%
Dawkowanie:

Masa psa Puszki 400g na dzień Puszki 800g na dzień
5 kg 1 0,5
10 kg 2 1
20 kg 3 1,5
30 kg 4 2
40 kg 5 2,5


Podawać w temperaturze pokojowej w przynajmniej dwóch posiłkach dziennie. Zmieniając sposób żywienia psa należy robić to stopniowo przez okres około 5 dni. Psu należy zapewnić stały dostęp do świeżej wody do picia.
Wartości w tabeli są orientacyjne - wielkość porcji może się zmienić w zależności od pory roku, wieku, kondycji i aktywności fizycznej psa.

 

Zobacz także

Zobacz także

Komentarze

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Dolina Noteci Premium Pies Junior Serca indyka i wątróbka z gęsi saszetka 100g

Dolina Noteci Premium - karma mokra w saszetce Karma pełnoporcjowa dla szczeniąt i młodych psów małych ras bogata w serca z indyka z wątróbką z gęsi Młody organizm potrzebuje specjalnej opieki....

Napisz swoją opinię