• Nowy

Wildes Land Cat Knabberkissen Huhn & Lachs 50g

( 0 )
20936
Wildes Land
Wildes Land Knabberkissen - poduszeczki z kurczakiem i łososiem Wildes Land Knabberkissen z kurczakiem i łososiem zawiera dużo mięsa z kurczaka i łososia, a także ważne witaminy i taurynę, które...
5,81 zł
Brutto

17 produktów

Wildes Land Knabberkissen - poduszeczki z kurczakiem i łososiem


Wildes Land Knabberkissen z kurczakiem i łososiem zawiera dużo mięsa z kurczaka i łososia, a także ważne witaminy i taurynę, które są cenne dla życia kota.

Dzięki naszym poduszeczkom możesz karmić koty naturalną i odpowiednią dla gatunku przekąską-nagrodą. Podczas produkcji w Austrii składniki są delikatnie przetwarzane, aby uzyskać optymalną konsystencję, którą uwielbiają koty. Całkowicie unikamy stosowania zbóż. Dzięki chrupiącej skorupce i kremowemu nadzieniu zachwycają doskonałą akceptacją.

Przekąski są ważną częścią codziennego życia Twojego futrzanego przyjaciela i dają możliwość dalszego wzmacniania intymnej relacji między człowiekiem a zwierzęciem. Nawet w przypadku przekąsek ważne jest, aby zwracać uwagę na jakość i składniki. Przygotowana z wielką miłością przekąska dla kota Wildes Land będzie mile widzianym przysmakiem dla Twojego kota lub zapewni urozmaiconą zabawę.

 

  • Wysoka zawartość mięsa z kurczaka i łososia - bogate w strawne białka.
  • Receptura bezzbożowa: brak zbóż zapewnia bardzo wysoką strawność.
  • Wysoka akceptacja: wysoka zawartość kurczaka i łososia sprawia, że koty uwielbiają tę przekąskę.
  • Kremowe nadzienie: chrupiąca skorupka na zewnątrz i kremowe nadzienie w środku.
  • Nie zawiera cukru, barwników, aromatów i konserwantów
  • Produkowane w AustriiSkład:

suszone mięso z kurczaka 24%, suszone ziemniaki, suszony groszek, suszony łosoś 14%, tłuszcz drobiowy, tłuszcz wołowy, suszone słodkie ziemniaki, suszona żurawina 1%, składniki mineralneSkładniki analityczne:

Białko surowe 31%, tłuszcz surowy 20%, włókno surowe 1,5%, popiół surowy 9%Dodatki dietetyczne na kg:

Witamina A 9000 j.m., witamina D3 630 j.m., witamina E 90 mg, tauryna 1000 mg

Zobacz także

Zobacz także

Komentarze

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Beaphar Malt Bits - z pastą przeciw pilobezoarom 150g

Beaphar Malt Bits - z pastą przeciw pilobezoarom Koty poświęcają czystości sporo uwagi. Ich higiena polega na częstym lizaniu sierści, przez co włosy dostają się do przewodu pokarmowego i zalegają...

Napisz swoją opinię